10 Yıllık iş tecrübemizi sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

  • Türkiye Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri alanında ihtiyaç olan Ücretli Otopark Sistemleri , Otopark Ödeme Otomatları, Otopark Yönlendirme Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Mantar Bariyer, Road Blocker, Yer Kapanı (Yer Tuzağı), HGS (Hızlı Geçiş Sistemleri), OGS (Otomatik Geçiş Sistemleri, Araç Altı Görüntüleme Sistemleri, Otoyol Trafik Kontrol Sistemleri, AVM Polnet Entegrasyon lu Plaka Tanıma Sistemleri Hizmetleri konularında profosyonel ekipleri ile bir çok alanda faaliyet göstermektedir.
  • Lanyard Türkiye Baskı Hizmetleri Boyun Askı ipi, transfer ve süblime baskı teknikleri ile Fuar ve Organizasyonlar, Personel ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel tasarımlar ile Askı ipi imalatı yapmaktadır. Dünya'nın bir çok ülkesine İhracat yapan Markamız, Kart Aksesuarları ve Plastik kart imalatını milyonlarca adet üretim yapabilecek kapasitede kurgulamıştır.
  • Teknoplas Yazılım Hizmetleri Markamız Güvenlik sistemleri piyasasında kullanılan hemen hemen tüm sektörlere hitap eden yazılım çözümleri ile hizmet vermektedir. Personel Takip Sistemleri, Restaurant Otomasyonu, Belediye Ödeme Çözümleri, Pos Yönetim Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Üye takip ve analiz sistemleri yazılımları başlıca uygulamalarını yaptığımız yazılım hizmetleridir.
  • EnuygunTeknoloji.com Online Güvenlik Sistemleri Platformunu geçtiğimiz yıllarda aktif hale getirerek Güvenlik ve Geçiş Kontrolleri sistemleri projelerinde kullanılan tüm marka ve modelleri online katalog haline getirerek sektöre yön vermeyi hedeflemekteyiz.
  • Turnstilex Markamız Türkiye'de ürettirerek Dünya pazarına Turnike modellerinin satışını yapmak için tescil ettirmiş olduğumuz son günlerin en seri satışlarını yapan, yaklaşık 15 ülke pazarına girmeyi başarmış Turnike Geçiş Sistemleri markamızdır.

Markalarımız bir çok ürünün direkt dağıtıcılığı, üreticiliği ve bayiliğini yapmaktadır. Amacımız ürün satmak değil çözüm üretmektir hedefi ile başladığımız bu yola 8 kişilik saha ekibi,  6 kişilik üretim , 8 kişilik idari kadromuz ile devam etmekteyiz. Üretmeyi ve Çözüm odaklı yaklaşımı kendimize ilke edinmiş bir Marka olarak tüm projelerinizde destek vermeyi hedeflemekteyiz.

Araç çubuğuna atla