Turnstilex Geçiş Kontrol Sistemleri

4
Steps

Turnstilex Geçiş Kontrol Sistemleri
Turnstilex Geçiş Kontrol Sistemleri

Tursntilex Geçiş Kontrol Sistemleri

Muscle Group:

Bel Turnike, Vip Turnike, Boy Turnike

Categories:

Equipment:

Paslanmaz Turnike

Turnstilex Geçiş Kontrol Sistemleri özellikle Avrupa ve Tüm Yurt dışı projelerinde kullanılmak üzere Turnike üretimi yapmayı hedeflemektedir. İntegra Sistem Teknolojileri'nin Türkiye'de üreterek yurt dışı satış hedeflerinin arasında ilk sırada yer alan Turnstilex markası en kaliteli ürünleri Avrupa piyasasına sunmayı hedeflemektedir.

Turnstilex Nedir.?

Turnike bir çok noktada kişi bazlı geçiş ve kontrolün sağlanması amacı ile konulmaktadır. Bir Metro hattı girişinde, bir ücretli Umumi tuvalet geçişlerinde , Bir şantiye personel giriş ve çıkış kontrolünde, Okullarda, Tramway hatları, Plaza Girişleri, Siteler ve daha bir çok alanda ihtiyaçlarımıza cevap verecek ürünlerdir.

Özellikle dış mekanlarda kullanılan ürünlerimiz için kaliteli iç mekanizma ve 2 mm saç kalınlığındaki dış kasa imalatı yapıyoruz. kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı hedefliyoruz. Özellikle dış kasasında ömür boyun kullanım Garantisi veriyoruz.

En kaliteliyi , En uygun maliyete vermeyi hedefledik kendimize. Piyasadaki bir çok ürün ile kalitemizi mukayese ettiğinizde en uygun fiyat avantajının bizde olduğunu göreceksiniz.

Sadece ürün satmanın dışında teknik servisin önemli olduğu konulardan biridir Turnike Sistemleri. Yerinde kaliteli ve hızlı teknik desteğiniz yoksa ürettiğinizin bir kıymeti olmuyor. Bu sebeple zaten en kaliteliyi , en uygun maliyetlerde alıyorsanız, en iyi ve en hızlı teknik desteğide almayı hak ediyorsunuzdur.

Photo Gallery

  • workout
  • workout
workoutworkout
Araç çubuğuna atla