Biz Kimiz ?

2008 Yılından bu yana Gelişmiş Teknolojiler konusunda tecrübe sahibi olmuş, Deneyimli kadrosu ile Yazılım ve Yeni Teknolojiler, IOT ve İnovatif çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin..
 

İştirakler

Lanyard Türkiye

Lanyard Türkiye Boyun askı ipi, bileklik, yoyo, kart aksesuarları, pvc kart baskı hizmetleri ve diğer aksesuarlarının imalatını yapmış olduğumuz bir markamızdır. Tüm hizmetlerimize www.lanyardturkiye.net adresimizden ulaşabilirsiniz.

Traffix

Traffix Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri, Türkiye'de bir çok Referansı ile Otopark Sistemleri , Biletli ve Plaka Tanıma üzerinden ücretlendirme, Bariyer, Road Blocker, Mantar Bariyer vb.. sistemlerin üreticiliğini yapmaktadır. Tüm detayları www.traffix.com.tr adresimizden ulaşabi,lirsiniz.

EnUygunTeknoloji

EnUygunTeknoloji.com Tüm güvenlik , geçiş kontrol sistemleri ve teknolojik tüm ürünlerin tek bir adres üzerinden bayi ve son kullanıcılara ulaştırabilmek amacı ile yapılandırılmış olan , 25.000 çeşit ürünün bir arada bulunduğu Teknoloji platformudur. Tüm detayları www.enuygunteknoloji.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Feey

İntegra Sistem Teknolojileri TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Ar-Ge Merkezi kurmuş ve Feey Anlık Risk Kontrol Sistemi projesini geliştirmeye başlamıştır. Tecrübeli Yazılım ekibimiz ile Gelişen Teknoloji hedefi ile Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Detaylı bilgileri www.feey.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hixray

Ülkemiz ve Dünya üzerindeki Pandemi salgını sonrasında üretimine girmiş olduğumuz Hijyen Kabin Üretimi ve Virüsle Mücadele Teknolojileri ürünlerini bir markada toplayarak ülkemiz ve dünya üzerindeki ihtiyaç sahibi her alanda kullanabilece Hüjyen kabinleri üretmeye başlamıştır. Tüm Detayları www.hixray.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Embaher

Üretim tesislerinde Mutfak gereçleri ve aksesuarlarının imalatını yapan Embaher markamız ile tüm Dünya ve Ülkemiz iç piyasası içerisinde Mutfak gereçleri ve aksesuarlarını karşılamktadır. Tüm detayları www.embaher.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Testimonials