Lanyard Türkiye Baskı Hizmetleri

4
Steps

Lanyard Türkiye Baskı Hizmetleri
Lanyard Türkiye Baskı Hizmetleri

Yerli Üretimin Gurur Kaynağıyız.

Muscle Group:

Baskı Hizmetleri

Categories:

Equipment:

Boyun Askı ipi, kart aksesuarları, kat yazıcılar, silikon bileklikler

Lanyard Türkiye Baskı Hizmetleri Markamız Plastik Kart üretimi , Personel Kartı , Ziyaretçi ve Yaka Kartı, Özel Ebat Fuar ve Organizasyon Kartları bunlara bağlı olarak Kart Yazıcılar, Evolis Fargo , Datacard ve Zebra Markalarının Genel dağıtıcılığını yapmaktadır. Kart yazıcı sarf malzemeleri konusunda bir çok noktada sarf teminini stoklu bir şekilde organize etmektedir.

Lanyard Türkiye bu ve benzer kalemlerin yanı sıra imalat kapasitesi olan Boyun Askı ipi, Silikon bileklik, Konser ve organizasyon bilekliği, hasta kol bandı, saten ve diğer materyallerdeki aksesuarların yıllık 2.500,000 adet üretimini yapmaktadır.

Daha Detaylı Olarak Neler Yaptığımıza Bakalım..

Yıllık üretim kapasitesi 900.000 olan imalatımızda isteğe bağlı her nevi dünya standartların da kart üretmekteyiz. Ofset baskılı, Digital baskılı, Baskısız boş beyaz, Mifare Akıllı Kart, Proxmity Kart özelliklerinde Özel ölçü ve ebatlı kartlar dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

İmalat kapasitemizin %65 ini kapsayan Boyun Askı ipi Türkiye ve Dünya piyasasındaki çoğu Ünlü Marka ve Ajanslara üretim yaparak yıllık 1.500.000 adet üretim yapmaktadır. Saten ve Diğer materyallerdeki farklı ölçülerdeki boyun askı ipi tasarımlarını süblime ve transfer baskı teknikleri ile üretmekteyiz. Kaliteli ve profosyonel çözümler için her zaman hizmeti ön planda tutuyoruz.

2008 Yılından bu yana tüm tecrübemizi ve teknik servis hizmetimizi Evolis, Datacard, Fargo, ve Zebra Kart yazıcıların bir çok noktadaki teknik servis sorumluluğunu yürüttük ve yürütüyoruz. Genel dağıtıcılığını yapmakta olduğumuz tüm markaların sarf malzeme konusunda stoklu ve adetli olarak ürün hizmeti vermekteyiz.

Boyun askı ipi ve plastik kart üretimi yaptığımız ürünlere ilave olarak yerli ve ithal durumdaki kart kabı, kart poşeti, bavul etiketi, silikon bileklik, hastane bilekliği, yoyo, taşıyıcı kart aksesuarlarının da en kaliteli , en uygun maliyetli ve en hızlı hizmet verebileceğimiz noktasında olmaya çalışıyoruz.

Photo Gallery

Araç çubuğuna atla